čištění kanalizace RIONED

Čištění kanalizace RIONED

Zařízení a stroje na čištění kanalizace

Holandská značka RIONED je v současné době odbornou veřejností považována za evropskou jedničku v oblasti výroby strojů, nástrojů a zařízení na čištění kanalizace. Firma má velmi bohatou tradici, byla založena před více než 50ti lety. Společnost RIONED na mapě najdete v holandském Tilburgu, město leží na jihu Nizozemska v provincii Severní Brabantsko. Technologie na čištění kanalizace firma dodává prostřednictvím regionálních zastoupení po celém světě. Kanalizační technika RIONED se dnes úspěšně prodává ve více než 30ti zemích, zejména v evropském regionu.


Výrobní program značky RIONED

Čistící technologie firmy RIONED jsou určené pro široké použití. Od zařízení pro čištění odpadů či vnitřní kanalizace, přes vysokotlaké čistící stroje pro čištění kanalizace do průměru 650 mm, až po kombinované jednotky pro sací vozy.čištění kanalizace RIONED

RIONED, přehled kvalitní techniky na čištění kanalizace:

  • Pružinové stroje pro mechanické čištění kanalizace od průměru 13 mm až do 250 mm.
  • Vysokotlaké jednotky pro čištění kanalizace tlakovou vodou, dělí se dle výkonu a provedení na řady: MiniJet, MultiJet, AquaJet, CityJet a ProfiJet – nabídka se může lišit podle regionu.
  • Jednotky pro sací vozy s výkonem od 5ti až do 20ti tisíc litrů za minutu. Jsou určené pro sběr a přepravu odpadů, údržbu dešťové kanalizace nebo čištění kanalizace v městských centrech.
  • Kontrolní a detekční zařízení RioTrack. Kamerové systémy pro průzkum, monitorování a revize kanalizace Rioned FiberCam.
  • Široká nabídka příslušenství: čistící trysky, hydraulické kořenové řezačky atd.

Vysokotlaké čistící jednotky RIONED

Účinné čištění odpadů a kanalizace tlakovou vodou

Z portfolia výrobního programu nás zaujala především atraktivní nabídka strojů pro tlakové čištění kanalizace. V této kategorii také RIONED na trhu dominuje. Není žádným tajemstvím, že jednotky RIONED pro tlakové čištění kanalizace jsou velmi oblíbené i mezi českými firmami, které poskytují profesionální kanalizační servis. Jejich hlavní předností je univerzální navržení nosné konstrukce. Ta umožňuje poměrně jednoduchou instalaci čistícího stroje do běžně používaných vozidel dodávkového typu, od různých výrobců automobilů.

Takzvané RIONED JET čistící stroje zvládanou vyčistit kanalizaci od průměru 125 mm až do 650 mm. Disponují tlakovým výkonem od 90 až do 250 bar, tj. neuvěřitelných 25 Mpa – megapascalů! Jednotky pro čištění kanalizace jsou vybavené dle provedení elektromotorem, benzínovým nebo dieslovým motorem. Nejvýkonnější řada ProfiJet disponuje patentovaným systémem RIONED pro ohřev vody. Čištění kanalizace horkou vodou je samozřejmně velmi účinné zejména při znečištění mastnými látkami nebo při kontaminaci kanalizace (dle zdroje znečištění). Jednotku s ohřevem vody lze využít i pro další údržbu, například pro odstranění nepopulárních grafity.


Tlakové čištění kanalizace, technika RIONED CityJet v akci


Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK