Komunální a kanalizační technika

ABC Kanalizace představuje výrobce kanalizační techniky

Postupně Vám představujeme nejznámější světové producenty komunální a kanalizační techniky. Pokud si vyberete profesionální kanalizační techniku některého z uvedených výrobců, zcela jistě získáte strojní vybavení s nejlepší technologickou vyspělostí, kterou současný trh nabízí.


Značka RIONED, tvůrce standardů pro tlakové čištění kanalizace

čištění kanalizace RIONEDHolandská značka RIONED je v současné době odbornou veřejností považována za evropskou jedničku v oblasti výroby strojů a nástrojů na tlakové čištění kanalizace. Společnost má bohatou tradici, byla založena před více než 50ti lety. Firma RIONED sídlí v holandském městě Tilburg, které leží na samém jihu Nizozemska v provincii Severní Brabantsko. Stroje na čištění kanalizace dodává prostřednictvím regionálních zastoupení po celém světě.

Zobrazit celý článek: Čištění kanalizace RIONED »

ROTHENBERGER, profesionální technika pro strojní čištění kanalizace

Renomovaná německá značka ROTHENBERGER byla založená v roce 1949. Současný koncern nesoucí názevčištění kanalizace ROTHENBERGER ROTHENBERGER Werkzeuge AG je předním producentem instalatérské a montážní techniky světového významu. Sídlo společnosti najdete v německém Kelkheimu nedaleko Frankfurtu nad Mohanem.
Široké portfolio produktů firma vyrábí v 9ti specializovaných výrobních závodech s celkovou roční produkcí 20 miliónů kusů techniky – profesionálního nářadí a strojního vybavení.
V našem představení se zaměříme na výrobní program značky ROTHENBERGER v oblasti mobilní techniky pro strojní čištění kanalizace a odpadů.

Zobrazit celý článek: Čištění kanalizace ROTHENBERGER »
Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK